
Авоська ГАЛАН-ТЕКСТИЛЬ бавовняна синя
300 ₴
- Більше 50 од.
- Код: 12327
+380 (50) 656-77-31
Менеджер- +380 (68) 825-52-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Авоська ГАЛАН-ТЕКСТИЛЬ бавовняна синя
Наша компанія пропонує Вам на вибір сумки із плетеної нитки, зазвичай звані "авоська". Вони виготовляються ручним методом з поліестерової або бавовняної нитки. Посилене плетіння на ручках дозволяє зручніше переносити покупки. Можна використовувати як заміну пакетів. Також стане оригінальним подарунком.
Розмір авоськи: довжина 55см, ширина-30см.
Довжина ручки 9,5 см, кількість осередків 10х15, товщина плетеними нитки 2 мм, навантаження до 25 кг
Оскільки використовуються еластичні нитки, то якщо в цю авоську скласти покупки вона розтягнеться на 5-10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Об`єм | 25 л |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 10 г |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

