
Авоська ГАЛАН-ТЕКСТИЛЬ поліестерова синя
300 ₴
- Більше 50 од.
- Код: 12331
+380 (50) 656-77-31
Менеджер- +380 (68) 825-52-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша компанія пропонує Вам на вибір сумки із плетеної сітки нитки, зазвичай звані "авоська". Вони виготовляються ручним методом із поліестерової або бавовняної нитки. Посилене плетіння на ручках дозволяє зручніше переносити покупки. Можна використовувати як заміну пакетів. Також стане оригінальним подарунком.
Розмір авоськи: довжина 55см, ширина-30см.
Довжина ручки 9,5 см, кількість осередків 10х15, товщина плетеними нитки 2 мм, навантаження до 25 кг
Оскільки використовуються еластичні нитки, то якщо в цю авоську скласти покупки вона розтягнеться на 5-10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Об`єм | 25 л |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Вага | 10 г |
| Довжина ручок | 30 мм |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴


