Прозора сумка EcoNova із ПВХ з гаманцем блакитна
Нові сумки із прозорого ПВХ підійдуть як яскравим модницям, так і для тих, хто віддає перевагу суворому стилю. Витончена та приваблива сумка добре буде виглядати для прогулянок.
Матеріал сумки - ПВХ, матеріал гаманця - нейлон.
Розміри сумки: 35x35 см. Гаманець: 15x10 см.
Можливе оформлення в іншому кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Блакитний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Нестандартна |
| Тип застежки | Без застібки |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина ручок | 15 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴






