Яскрава та молодіжна сумка через плече із прозорого ПВХ, такі сумки стали набирати більшу популярність останнім часом. Зручно носити, залишаючи руки вільними.
Матеріал: ПВХ, ручки із нейлону.
Розміри сумки: 35x41 см. Довжина ручки 130 см.
Можливе оформлення в іншому кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Жовтий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Нестандартна |
| Тип застежки | Без застібки |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 1 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



