Прозора сумка EcoNova із ПВХ зі шнурками зелена
Сумка-пакет комбінована із спанбонду та ПВХ. Зручна, прозора сумка, добре підходить для повсякденного використання або оригінальної упаковки своєї продукції.
Матеріал: ПВХ, спанбонд, шнурок з поліпропілену.
Розміри: 33х37 см, довжина шнурка 60 см.
Можливе оформлення в іншому кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Пляжна |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Зелений |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Жорсткість | М'яка |
| Ручки | Дві |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴



