Прозора сумка EcoNova з ПВХ зі шнурками жовта
Сумка-пакет комбінована зі спанбонду та ПВХ. Зручна прозора сумка, добре підходить для повсякденного використання або оригінальної упаковки своєї продукції.
Матеріал: ПВХ, спанбонд, шнурок з поліпропілену.
Розміри: 33х37 см, довжина шнурка 60 см.
Можливе оформлення в іншому кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | ПВХ |
| Кількість відділень | 1 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴





