
Сумка в пологовий будинок EcoNova сіра S
90 ₴
- Більше 50 од.
- Код: 12299
+380 (50) 656-77-31
Менеджер- +380 (68) 825-52-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка в пологовий будинок EcoNova сіра S
Зручні та практичні сумки з якими буде легко майбутній мамі.
Розміри сумки 300*230*200 мм. (S), довжина ручки 600 мм.
Виготовлена із прозорої ПВХ плівки та спанбонду. Відповідає санітарним вимогам пологових будинків.
Надалі дані сумки можуть використовуватися для зберігання дитячих речей та іграшок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoNova |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 50 г |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | ПВХ |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴


