Сумка в пологовий будинок EcoNova червона S
Зручні та практичні сумки з якими буде легко майбутній мамі.
Розміри сумок 300*230*200 мм. (S), довжина ручки 600 мм.
Виготовлена із прозорої ПВХ плівки та спанбонду. Відповідає санітарним вимогам пологових будинків.
Надалі дані сумки можуть використовуватися для зберігання дитячих речей та іграшок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoNova |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Червоний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴





