Сумка в пологовий будинок EcoNova червона M
Зручні і практичні сумки з якими буде легко майбутній мамі.
Розміри сумки 385*235*230 мм. (M) довжина ручки 600 мм.
Виготовлена із прозорої ПВХ плівки та спанбонду. Відповідає санітарним вимогам пологових будинків.
Надалі дані сумки можуть використовуватися для зберігання дитячих речей та іграшок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoNova |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 385 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Нейлон |
| Відділення | 1 основний |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Пляжна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴





