
Сумка в пологовий будинок EcoNova блакитна XL
120 ₴
- Більше 50 од.
- Код: 12295
+380 (50) 656-77-31
Менеджер- +380 (68) 825-52-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручні та практичні сумки з якими буде легко майбутній мамі.
Розміри сумки 435*285*235 мм. (XL), довжина ручки 600 мм.
Виготовлена із прозорої ПВХ плівки та спанбонду. Відповідає санітарним вимогам пологових будинків.
Надалі дані сумки можуть використовуватися для зберігання дитячих речей та іграшок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoNova |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Блакитний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Висота | 435 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴




