
Сумка в пологовий будинок EcoNova блакитна S
90 ₴
- Більше 50 од.
- Код: 12294
+380 (50) 656-77-31
Менеджер- +380 (68) 825-52-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка в пологовий будинок EcoNova блакитна S
Зручні і практичні сумки з якими буде легко майбутній мамі.
Розміри сумки 300*230*200 мм. (S), довжина ручки 600 мм.
Виготовлена із прозорої ПВХ плівки і спанбонда. Відповідає санітарним вимогам пологових будинків.
Надалі дані сумки можуть використовуватися для зберігання дитячих речей та іграшок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoNova |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Нейлон |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Торба |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴




