
Сумка в пологовий будинок EcoNova Стандарт синій
150 ₴
- Під замовлення
- Код: 12293
Відправка з 11 квітня 2026+380 (50) 656-77-31
Менеджер- +380 (68) 825-52-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручні та практичні сумки з якими буде легко майбутній мамі.
Розміри сумки моделі "Стандарт" 35х30х20, довжина ручки 60 см. Виготовлена із прозорої ПВХ плівки (120 мкм), ручки з ремінної стрічки (30мм).
Відповідає санітарним вимогам пологових будинків. У неї можна покласти не тільки необхідні речі в пологовий будинок, але і після можна складати дитячі речі та іграшки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoNova |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 г |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | ПВХ |
| Колір | Синій |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



