Сумка в пологовий будинок EcoNova Преміум червоний
Зручні та практичні сумки з якими буде легко майбутній мамі. Розміри сумки моделі "Преміум" 35х30х20 см., довжина ручки 60 див. Виготовлена із прозорої ПВХ плівки (150 мкм), ручки із нейлону (420 D).
Відповідає санітарним вимогам пологових будинків. У неї можна покласти не тільки необхідні речі в пологовий будинок, але і після можна складати дитячі речі та іграшки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoNova |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Нейлон |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Саквояж |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴





