Сумка в пологовий будинок EcoNova Модерн Плюс чорний
Зручні та практичні сумки з якими буде легко майбутній мамі.
Розміри сумки моделі "Модерн Плюс" 35х50х25 см., довжина ручки 60 см. Виготовлені з прозорої ПВХ плівки (150 мкм), ручки з ремінної стрічки (25мм).
Відповідають санітарним вимогам пологових будинків. В неї можна покласти не тільки необхідні речі в пологовий будинок, але і після можна складати дитячі речі та іграшки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoNova |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 50 г |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | ПВХ |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴


