Прозора сумка EcoNova із ПВХ та нейлону на кнопках жовта
Сучасна і стильна сумка із прозорого ПВХ, новинка цього року. Добре буде виглядати в поєднанні з яскравим вбранням. З такою сумкою можна легко піти як на пляж, так і на виставку.
Матеріал: ПВХ, нейлон.
Розміри сумки: 35x35x10 см. Довжина ручки 60 см. Можливе оформлення в іншому кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | ПВХ |
| Колір | Жовтий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 10 г |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴







