Сумка прозора EcoNova із ПВХ Fashion
Витончена і приваблива сумка, добре виглядає в поєднанні як з яскравими літніми нарядами, так і з повсякденними та офісними стилями. Матеріал: ПВХ. Розміри: 39x42 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ридикюль |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Нестандартна |
| Ручки | Дві |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


