Прозора сумка EcoNova із ПВХ блакитна кругла
Витончена і приваблива сумка, добре виглядає в поєднанні з яскравими літніми нарядами. Матеріал: ПВХ, ручки з поліестеру 60 см. Розміри: 35х35х10 см. Можливе оформлення в іншому кольорі. (іграшки в комплект не входять)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Блакитний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Кругла |
| Тип застежки | Без застібки |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


