Практична і зручна косметичка з натуральних тканин. Можна використовувати як для косметичних засобів, так і для зберігання медичних препаратів.
Матеріал: бавовна, джут+бавовна, бавовна+льон
Розміри: 22*13*4 см
Застібка блискавка
Окантовка може відрізнятися від фото
При замовленні від 5 штук будь-яких косметичок ціна за штуку 50 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Вага | 5 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴








