Зручна, стильна, модна і практична сумка-бананка
Матеріал: ПВХ
Розміри: 35*14*5 см
Обхват талії: 75-135 см (регулюється)
Варіанти написів обговорюються додатково
Оптовим покупцям знижка
Так само можливий пошив додаткових аксесуарів під замовлення. Інформацію уточнюйте у продавця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Максимальний обхват талії | 135 см |
| Довжина | 35 см |
| Висота | 14 см |
| Товщина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴






