Практична і зручна екосумка EcoNova
Матеріал: бавовна
Розміри: 41*30*5 см
Варіанти зображень обговорюються додатково
Оптовим покупцям знижка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Пляжна |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Нестандартна |
| Тип застежки | Без застібки |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




