Модна сумка з натуральних матеріалів, містка і зручна.
Виконана з чорної саржі.
Добре підходить для прогулянок, покупок, громадських заходів.
Матеріал: саржа.
Розмір сумки: 35х39 см, довжина ручки 60 см. Вартість уточнюйте через повідомлення, нанесення зображення розраховується окремо.
Оптовим покупцям знижка %.
При замовленні від 10 штук - 120 грн, від 50 штук - 100, від 100 штук - 80 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Без застібки |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | EcoNova |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴




