Зручна і практична косметичка, добре підходить для зберігання різних косметичних, лікарських засобів, різних інструментів. Застібається на блискавку, має зручну ручку для перенесення. Можливе нанесення свого логотипу для просування свого продукту.
Матеріал: нейлон, поліестер.
Розміри косметички: 20х12х8 см.
При замовленні від 10 штук - 50 грн, від 50 штук - 45 грн, від 100 штук - 40 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 10 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴






