Матеріал: саржа 300г
Розміри: 35*40*10 см
Від 10 шт. – 120 грн
Від 50 шт – 110 грн
Від 100 шт – 100 грн
Можливе нанесення Вашого принта (розраховується окремо)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Кількість відділень | 1 |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Щільність | 300 г/м2 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.






