Сумка з нейлону EcoNova
Дуже щільний та практичний матеріал
Матеріал: нейлон
Розміри: 35*42*10 см
Довжина ручок: 60 см
Можливе оптове замовлення за оптовою ціною
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Кількість відділень | 1 |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | EcoNova |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴







