Прозора сумка - пакет EcoNova з ПВХ сіра
Сумка-пакет із ПВХ та спанбонда. Зручна і практична сумка з прозорого ПВХ, добре підходить для прогулянок або походу в магазин. Матеріал: ПВХ, спанбонд. Розміри сумки: 42х35х10 см. Можливе оформлення в іншому кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




