Новинка

Косметичка з ПВХ з ручками.EcoNova червона
80 ₴
Показати оптові ціни- Більше 50 од.
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 656-77-31
Менеджер- +380 (68) 825-52-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Косметичка із ПВХ з ручками EcoNova червона
Зручна, прозора сумочка, добре підходить для зберігання різних косметичних та лікарських засобів. Зверху застібається на блискавку. Можливо нанесення свого логотипу для просування свого продукту.
Матеріал: ПВХ, ручка з ремінної стрічки.
Розміри косметички: 20х15х5 см.
При замовленні від 10 штук - 40 грн, від 50 штук - 35 грн, від 100 штук - 30 грн
Нанесення вашого логотипу або малюнка розраховується окремо при замовленні від 50 штук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Червоний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | EcoNova |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴



