Новинка

Сумка жіноча із спанбонду зі шнуром
200 ₴
Показати оптові ціни- Більше 50 од.
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 656-77-31
Менеджер- +380 (68) 825-52-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка жіноча із спанбонду зі шнуром
Пласка сумка розміром 42х35 см, довжина ручок 60 см.
Щільність спанбонду 90 гр / м2
Дана модель стане оригінальним аксесуаром і доповнить будь-який образ. Також спанбонд достатньо міцний екологічно чистий матеріал.
Можливо нанесення Вашого логотипу при замовленні від 50 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Стиль | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Виробник | EcoNova |
| Виробник | |
| EcoNova | EcoNova |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



