Новинка

Сумка женская из спанбонда со шнуром и карманами EcoNova
80 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 656-77-31
Менеджер- +380 (68) 825-52-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка із спанбонду зі шнуром і кишенями EcoNova
Об'ємна сумка розміром 35х42х8 см, довжина ручок 60 см.
Щільність спанбонду 90 гр / м2
Дана модель стане оригінальним аксесуарам і доповнить будь-який образ. Так само спанбонд досить міцний екологічно чистий матеріал.
Можливо нанесення вашого логотипу при замовленні від 50 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Спанбонд |
| Кількість відділень | 3 |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Вага | 10 г |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Підкладка | Ні |
| Щільність | 90 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Виробник | EcoNova |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴


