
Сумка в пологовий EcoNova Light чорний
150 ₴
- Більше 50 од.
- Код: 13051
+380 (50) 656-77-31
Менеджер- +380 (68) 825-52-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка в пологовий будинок EcoNova Light чорний
Зручні та практичні сумки з якими буде легко майбутньої мами.
Розміри сумки моделі 48,5*33,5*23 см, довжина ручки 60 см.
Виготовлені з прозорої ПВХ-плівки, ручки з нейлону.
Відповідають санітарним вимогам пологових будинків.
Надалі ці сумки можуть використовуватися для зберігання дитячих речей та іграшок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoNova |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Матеріал |
| Кількість відділень на змійці | Унісекс |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Тип | Ручна поклажа |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

