Новинка

Сумка в пологовий будинок EcoNova Light бордова
150 ₴
- Більше 50 од.
- Код: 12299888
+380 (50) 656-77-31
Менеджер- +380 (68) 825-52-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручні та практичні сумки з якими буде легко майбутній мамі.
Розміри сумки 48,5*33,5*28 , довжина ручки 60 см. Виготовлена із прозорої ПВХ плівки (120 мкм), ручки з ремінної стрічки (30мм).
Відповідає санітарним вимогам пологових будинків. У неї можна покласти не тільки необхідні речі в пологовий будинок, але і після можна складати дитячі речі та іграшки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoNova |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ручна поклажа |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Бордовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

