Косметичка з нейлону на блискавці EcoNova
Зручна і практична косметичка, добре підходить для зберігання різних косметичних, лікарських засобів, різних інструментів. Застібається на блискавку, має зручну ручку для перенесення. Можливе нанесення свого логотипу для просування свого продукту.
Матеріал: нейлон.
Розміри косметички: 20х12х8 див.
При замовленні від 10 штук - 50 грн, від 50 штук - 45 грн, від 100 штук - 40 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Вага | 5 г |
| Стан | Новий |
| Виробник | EcoNova |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴


