Мішечок рюкзак зі спанбонду
Стандартний розмір 35*42 см
Довгий шнурок, який дозволяє носити мішечок як рюкзак
Можливо нанесення Вашого логотипу
Так як спанбонд добре пропускає повітря, то дані мішечки відмінно підходять для зберігання і перенесення не тільки речей, але і продуктів, в тому числі і круп!
Відмінний бюджетний варіант для промоакцій!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Спанбонд |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Вага | 10 г |
| Підкладка | Ні |
| Щільність | 90 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Виробник | EcoNova |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴











