
Прозорий рюкзак з ПВХ EcoNova
500 ₴
- Більше 50 од.
- Код: 12267
+380 (50) 656-77-31
Менеджер- +380 (68) 825-52-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний рюкзак для повсякденного використання або для проведення промо акцій. Зручно брати з собою на прогулянку. Має велике центральне відділення на блискавці та містку кишеню спереду.
Матеріал: ПВХ, ручки виконані з нейлону.
Розмір: 29х38х13 см.
Вартість: при мінімальному замовленні 10 штук ціна 150 грн за шт.
(Можливе нанесення зображення, розраховується окремо для оптових замовлень)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 20 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | EcoNova |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴










