
Авоська EcoNova бавовняна нитка чорна
300 ₴
- Більше 50 од.
- Код: 12325
+380 (50) 656-77-31
Менеджер- +380 (68) 825-52-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Авоська ГАЛАН-ТЕКСТИЛЬ бавовняна нитка чорна
Наша компанія пропонує Вам на вибір сумки-сітки з плетеної нитки, зазвичай звані авоська. Вони виготовлені ручним методом із поліестерової або бавовняної нитки. Посилене плетіння на ручках дає змогу зручніше переносити покупки. Можна використовувати як заміну пакетів. Також послугує оригінальним подарунком.
Розмір авоськи: довжина 55 см, ширина 30 см.
Довжина ручки 9,5 см, кількість комірок 10х15, товщина плетеної нитки 2 мм, навантаження до 25 кг.
Т.к. використовувані нитки еластичні, то якщо в цю авоську скласти покупки, вона розтягнеться на 5-10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Вага | 10 г |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Бавовна |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Стан | Нове |
| Об'єм | 25 л |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Максимальна вага | 25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

