
Косметичка з ПВХ із ручками.EcoNova сіра
80 ₴
- Більше 50 од.
- Код: 12268
+380 (50) 656-77-31
Менеджер- +380 (68) 825-52-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Косметичка з ПВХ із ручками.EcoNova сіра
Зручна, прозора косметичка, добре підходить для зберігання різних косметичних або лікарських засобів. Зверху застібається на блискавку. Можливе нанесення свого логотипа для просування свого продукту.
Матеріал: ПВХ, ручка з ремінної стрічки.
Розміри косметички: 20х15х5 см.
Під час замовлення від 10 штук — 40 грн, від 50 штук — 35 грн, від 100 штук — 30 грн
Нанесення вашого логотипа або малюнка розраховується окремо під час замовлення від 50 штук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вага | 10 г |
| Стан | Новий |
| Виробник | EcoNova |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴



