Сумка в пологовий будинок EcoNova Преміум Плюс
Зручні та практичні сумки з якими буде легко майбутньої мами.
Розміри сумки моделі "Преміум Плюс" 48,5*33,5*23 см, довжина ручки 60 см.
Виготовлені з прозорої ПВХ-плівки, ручки з нейлону.
Відповідають санітарним вимогам пологових будинків.
Надалі ці сумки можуть використовуватися для зберігання дитячих речей та іграшок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ридикюль |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Синій |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴




